Engelli Asansörü

Engelli Asansörü

FastLift Asansör

Merdiven asansörleri yürüme özürlüler, yaslilar ve tekerlekli sandalye kullanan insanlar için baska insanlardan yardim almaksizin merdivenlerden kolaylikla ve güvenle inip çikma olanagini saglayan bir asansör tertibatidir.

Düz baslayip dönüslü olan veya dönerli olan, merdiven sahanligi olsun veya olmasin, 45 dereceye kadar yükselen her türlü merdivende kullanilabilir. Bu döner merdiven asansörleri döner merdivenlerde daima iç kisma yerlestirilir. Hem açik hem de kapali alanda kullanilabilir.

Engelliler için yasal belirlenen koşulları göz önüne alarak, özel mekânlarda bu koşulları sağlamaya yönelik engelli asansörlerinde, engelli insanların konforunu sağlamak esas alınır. Üretimini yaptığımız engelli platformları, çeşitli fonksiyonel özellikleri iç ve dış mekân tasarımı seçenekleri ile yüksek performanslı olmak üzere, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için geliştirilmiş, güvenle kullanabileceğiniz asansörlerdir.

Engelli platformları kuyu dibi gerektirmez. Yarım boy kabin standart olarak kullanılır ve iç ve dış mekan kullanımına uygun olarak üretilir. Dubleks daireler, villalar, müzeler, okullar, metro istasyonları, iş merkezleri, eski binalar, restoranlar, kafeler, hastaneler, alt veya üst geçitler, alışveriş merkezleri, tiyatro, opera, konferans salonları gibi her türlü açık ya da kapalı alanda güvenle kullanılabilir.

Teklif İçin Arayınız.

Diğer Ürünler

Yük Asansörü

Fastlift Asansör

İnsan Asansörü

FastLift Asansör

Monsarj Yemek Asansörü

Fastlift Asansör

Hidrolik Asansör

Fastlift Asansör

Yürüyen Merdiven ve Bantlar

Fastlift Asansör