Fast Lift Asansör

Kurulduğu günden bu güne birçok başarılı projede yer alan, imalat kapasitesi günden güne artan FastLift Asansörde’de, makine daireli ve makine dairesiz klasik asansörler, hidrolik sistem asansörleri, yük asansörleri, hastane asansörleri, araba asansörleri, engelli asansörleri, yürüyen merdiven ve yürüyen bant sistemleri üretilmekte ve bu üretilen ürünler konutlar, fabrikalar, hastaneler, alışveriş merkezleri, hava limanları gibi birçok yaşam alanında kullanılmaktadır.

Asansör hizmeti verirken, en önemli hedefimiz kalite ve müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmaktır. Bu nedenle, dünyaca kabul görmüş markalarla ticaret hacmini günden güne attırarak, müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Özellikle, yurt dışı müşterilerimizin isteği doğrultusunda çeşitli paket asansör seçenekleri sunmaktadır.

Teknik hizmet kalitesini en üst düzeyde tutan, can ve mal güvenliği açısından asansör tesis üretimini sağlam, kullanışlı, güvenilir olmasına gerekli önemi gösteren FastLift Asansör’ ün üretimi olan ürünler Türkiye'nin 81 ilinde güvenle kullanılmaktadır.

Hizmet ve Ürün Kalitemizle Müşterilerimize Devamlılık Sözü Veriyoruz...